2016-05-13

miraDry w TVN Style!

Z przyjemnością informuję, że jutro (14 maja 2016 r.) o godz. 14.55 na antenie TVN Style w programie Klinika Urody będę miał przyjemność przedstawić Państwu nowe urządzenie miraDry przeznaczone do trwałej likwidacji nadmiernej potliwości w okolicy pach.

Badania kliniczne oraz wszystkie dotychczasowe obserwacje potwierdzają ok. 90% skuteczność pojedynczego zabiegu w tym wskazaniu. Efekty są spektakularne i trwałe, a nadmierna potliwość pach ustępuje po zabiegu na zawsze, ponieważ zniszczone gruczoły potowe nie mają zdolności do regeneracji.

Urządzenie miraDry, ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo, może być stosowane nie tylko u pacjentów, którzy skarżą się na nadpotliwość dużego stopnia. Z zabiegu bardzo często korzystają osoby, dla których nadmierna potliwość jest problemem jedynie kosmetycznym, czyli jest niewielkiego stopnia lub daje o sobie znać tylko sporadycznie, np. w stresujących sytuacjach. Zabieg miraDry jest także wskazany u osób, które mają problem z przykrym zapachem i skarżą się na brak świeżości pod pachami po całym dniu pracy.

Przy pomocy miraDry wykonano już łącznie ponad 100 tysięcy zabiegów na całym świecie. W Polsce urządzenie pojawiło się dopiero rok temu i dostępne jest na razie tylko w kilku gabinetach.

Oprócz urządzenia miraDry w tym samym programie przedstawię Państwu również urządzenie ULTRAcel firmy Jeisys. Jest to frakcyjny mikroigłowy system RF (RF – radiofrekwencja), który służy do rewitalizacji skóry i poprawy jej gęstości, jędrności oraz napięcia. Pod wpływem energii, która jest emitowana z mikroigiełek wbijanych w skórę dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych, a fibroblasty pobudzane są intensywnie do produkcji nowego kolagenu. Efektem zabiegu jest naciągnięcie skóry oraz wyraźne spłycenie zmarszczek.

Powtórki programu Klinika Urody emitowane będą wielokrotnie – m.in. w niedzielę (15 maja) o godz. 8.25, poniedziałek (16 maja) o godz. 11.40 oraz we wtorek (17 maja) o godz. 17.25.

Serdecznie zapraszam Państwa do obejrzenia mojego telewizyjnego debiutu.

comments powered by Disqus