2014-10-16

Witam na moim blogu

– Czy wiesz, o czym będziesz pisał na blogu? – zapytała mnie moja córka Ania, gdy powiedziałem jej, że się do tego przymierzam.

Otóż będę pisał o medycynie estetycznej, która jest moją pasją i pracą. O nowościach, ciekawostkach i doświadczeniach – zarówno własnych, jak i moich Pacjentów. O faktach i mitach dotyczących różnych zabiegów. I o wszystkim, co najciekawsze w tej energicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny.

Część bloga poświęcę szeroko rozumianej medycynie przeciwstarzeniowej (anti-aging) – aktywności fizycznej, prawidłowemu odżywianiu się, higienie pracy, snu i życia. To wszystko ma bowiem kolosalny wpływ nie tylko na stan i wygląd skóry, ale także na nasze zdrowie, samopoczucie i długość życia.

Będę starał się pisać rzetelnie i rzeczowo. W prosty, bezpośredni i zrozumiały sposób, ponieważ jest to dla mnie jedna z podstawowych rzeczy w pisaniu.

Blog to doskonała platforma do dyskusji i bardzo podoba mi się ta forma dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wierzę, że w dużej mierze Wy sami – Moi Czytelnicy – będziecie inspirować mnie do podejmowania kolejnych tematów. Bardzo chciałbym, żebyśmy jak najczęściej spotykali się tutaj, wymieniali poglądy i dzielili refleksjami.

Zatem – witam wszystkich na moim blogu i mam nadzieję, że Ani spodoba się to, co napisze jej tata:).

comments powered by Disqus