Usuwanie tkanki tłuszczowej

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, który nie poddaje się diecie i ćwiczeniom, jest problemem wielu osób i może dotyczyć różnych rejonów ciała. Najczęściej oporny na spalanie tłuszcz gromadzi się na udach, brzuchu, biodrach, pod pośladkami, na kolanach, ramionach, plecach oraz na podbródku.

Jedną z bardzo skutecznych, niechirurgicznych metod jego usuwania jest lipoliza iniekcyjna. Jest to zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą zastrzyków substancji, które powodują rozbijanie i bezpowrotne niszczenie komórek tłuszczowych.

Nie jest to metoda na odchudzanie, ale bardzo skuteczny i bezpieczny sposób na modelowanie sylwetki oraz usunięcie miejscowych depozytów tłuszczu, których trudno pozbyć się innymi metodami. 

czytaj więcej...

Dla kogo?  

Zabiegi mające na celu likwidację miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej polecane są osobom, które pragną pozbyć się podwójnego podbródka, fałdów tłuszczu na brzuchu, tłuszczu na udach, biodrach i pośladkach, fałdów tłuszczu na plecach, nad kolanami oraz nadmiaru tłuszczu wokół pach i na ramionach.

Jakie okolice?

Najczęściej: podbródek, brzuch, uda, biodra, pośladki, kolana, ramiona i plecy.

Jakie zabiegi?

Aby zlikwidować lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej korzysta się z wielu metod, zarówno chirurgicznych, jak i mało inwazyjnych. Jedną z nich jest lipoliza iniekcyjna z wykorzystaniem dedykowanych, specjalistycznych  preparatów „rozbijających” komórki tłuszczowe.

Jakie efekty?

Efekty w postaci likwidacji tkanki tłuszczowej widoczne są przeważnie po serii 2-4 zabiegów.